Menu

HOTELE 4 gwiazdkowe

HOTELE 4 gwiazdkowe to:

BORACAY: Hotel Boracay Regency Beach Resort & Spa

Hotel ten znajduje się na wyspie Boracay. Dostanie się na wyspę jest możliwe tylko z pośrednictwem lotu na wyspę Panay- Ramos w Caticlan lub Kalibo. Następnie przemieszczenie się motorówką na wsypę przy stacji numer 2. Czas potrzebny do przepłynięcia to około 20 minut.

Hotel ten jest 4 gwiazdkowy i ma w sobie klimat morski. Miejsce otoczone trzema basenami i mnóstwem zieleni. Z jednej części można znaleźć się przy samej plaży a z drugiej strony trochę w oddali, gdzie jest więcej miejsca na intymność.

Hotel znajduje się na plaży z białym piaskiem White Beach.

Cały Hotel posiada 285 super ulokowanych pokoi. Wnętrze jest zdobieniem azjatyckim i dodatkowo kolorystyka delikatna. Gdzie mamy do wyboru:

- Superior Room – 31 mpokoik  bardzo prosty, lecz niesamowitym wystroju z jednym łóżkiem typu king size lub dwoma łóżkami pojedynczymi, zlokalizowany w skrzydłach głównym i północnym. Można połączyć kilka pokoi ze sobą.

- Deluxe Room – 40 mpokój z jednym łożem typu king size lub queen size i jednym łóżkiem pojedynczym oraz dużą werandą, na której umieszczone są stół z krzesłami. Dla większych grup istnieje możliwość połączenia ich ze sobą.

- Family Room – 54-60 mjest to spore wnętrze z dwóch pokoi, z których jeden posiada łóżko typu queen size i łóżko pojedyncze, a drugi dwa łóżka pojedyncze. Razem łączą się przez dużych rozmiarów łazienkę. To wnętrze ma sporą werandę z widokiem na basen, na której można zjeść posiłek czy odpocząć.

- Premier Room - 42 m2 jest to największy pokój, poza apartamentami. Posiada jedno łóżko typu king size lub queen size i jedno łóżko pojedyncze, część wypoczynkową z sofą oraz łazienkę z wanną i oddzielnym prysznicem. Weranda z krzesłami także jest do dyspozycji gości. W niektórych przypadkach jest możliwość połączenia pokoi razem.

-Premier Room  45 m2 zaś jest z bezpośrednim dostępem do basenu z werandy, na której umieszczone są również leżaki (tylko we wschodnim skrzydle).

- Junior Suite - 50 m2  apartament z salonem i sypialnią z łóżkiem typu king size. Apartament posiada łazienkę z wanną i osobnym prysznicem oraz dużą werandę z krzesłami. Tego typu apartament jest tylko dostępny na drugim lub trzecim piętrze budynku. Na wyposażeniu dodatkowo znajduje się stacja dokująca do ipoda, mini bar, dvd i bezpłatnego Internetu.

Pokoje wszystkie posiadają: indywidualnie sterowana klimatyzacja, telewizor LCD, dostęp do telewizji kablowej z międzynarodowymi kanałami, codziennie bezpłatna butelka wody mineralnej, akcesoria do przygotowywanie kawy i herbaty sejf, telefon (również w łazience), lodówka.

Hotel zapewnia jedynie śniadania. Ale można zjeść wiele pysznych dań różnego gatunku w restauracjach i barach, których jest dosyć dużo w tamtejszym kurorcie.

Internet na terenie hotelu darmowy.