Menu

PALAWAN: Hotel El Nido Resorts Apulit Island

Hotel ten znajduje się w Zatoce Taytay na wyspie Apulit. Można przedostać się na nią za pomocą samolotu z Manilii do El Nido. Potem 1,5 h podróż do Taytay, a następnie łodzią na wyspę. Jest także możliwość podróży do Taytay z Puerto Princessa. Podróż lądowa, ale trwająca 4 godziny.

Hotel 4 gwiazdkowy znajduje się w pięknym miejscu obtoczony tropikiem. Najlepiej podziwiać jego piękność z klifu, który nieopodal się znajduje. Super miejsce dla miłośników nurkowania, ponieważ blisko znajduje się rafa koralowa. Piękny klimat tropikalny.

Plaża klimatyczna z super piaskiem i palmami kokosowymi.

Cały Hotel posiada 50 domków umieszczonych na wodzie. Wykonane są w stylu filipińskim i nowoczesnym. Domki umieszczone są na palach, co daje super widoki.

Możliwości domków:

-Water Cottages (30 domków) – 26mdomki znajdujące się wzdłuż wybrzeża głównej zatoki na wyspie. W środku każdy z nich posiada jedno łóżko podwójne lub dwa łóżka pojedyncze oraz niezależny balkon. Przeznaczone dla maksymalnie 2 osób dorosłych.

-Loft Water Cottages (20 domków) – mające 60m2 dwóch grupach po 10 domków w zatoce i w zachodniej części wyspy. Domek jest dwupoziomowy i ze ślicznej werandy posiada bezpośredni dostęp do morza. Przeznaczony dla maksymalnie 4 osób dorosłych.

Hotel oferuje jedzenie w 3 posiłkach. Dodatkowo na terenie jego znajdują się restauracje i bary.

Dostęp Internetu darmowego w pokojach i restauracji.