Menu

PALAWAN: Hotel Club Paradise

Hotel znajduje się na wyspie Dimakya na Palawanie. Znana jest z dziewiczych wysp z lazurowym morzem. Najpierw lot z Manili na wyspę Busuanga potem do portu i łodzią na wyspę.

Hotel ten oferuje pokoje z widokiem na plażę. Charakterystyczne są chatki w stylu filipińskim. Wszystkie one tworzą razem piękne apartamenty.

Na wyspie znajdują się plażę: Sunrise, Sunset i Hidden Beach z białym piaskiem.

Miejsca noclegowe proponowane:

- Beachfront Cottage – 20-34 m2 pojedynczy, wolnostojąca chatka na plaży Sunset Beach. Wnętrze Wyposażone jest w część sypialną z łóżkiem królewskim, część dzienna i łazienka.

- Sea View Cottage - to podwójny domek z 35 m2. Widok z nich jest na morze, umiejscowiony  przy plaży Sunrise Beach. W środku znajduje się część sypialna z łóżkiem królewskim, część dzienna i łazienka.

- Garden View Cottage - to podwójny domek z 35 m2 pokojami z zacnym widokiem na ogród, umiejscowiony przy plaży Sunrise Beach. Pokój składa się z części sypialnej z łóżkiem królewskim, część dzienna i łazienka.

- Hillside Cottage - to dwupiętrowy domek umiejscowiony przy plaży Sunrise Beach. We 38mwnętrzu jest część sypialna z łóżkiem królewskim część dzienna i łazienka.

- Garden Suite – 27 m2 apartament mieści się niedaleko plaży. Jego okna skierowane są w stronę laguny. Pokój zawiera część sypialna z łóżkiem królewskim, część dzienna i łazienka.

Istnieje możliwość wstawienia 1 lub 2 dodatkowych łóżek.

Możliwość zakupu śniadań lub 2 posiłków i 3 posiłków. Dodatkowo znajduje się bar i restauracja.

Bezpłatny dostęp do Internetu.