Menu

Wyspy Archipelagu Filipińskiego

Wysp filipińskich jest mnóstwo  - aż 7 tysięcy. Woda cieszy oko swoją niesamowitą lazurową barwą. Piękna rafa koralowa zachwyca a dżungla kusi tajemniczością, w której spotkacie wiele ciekawych roślin i zjawisk.

Oferta zachwyca:

- masażem na plaży

- kolorystyką plażową, która zachwyca oko od pierwszego wejrzenia

- Nurkowanie na Mindoro, gdzie rafa jest najpiękniejsza

W skrócie plan podróży 14 dni:

- 1 dzień: Wylot z Polski do Azji

- 2 – 3 dzień: Przylot do Manili. Z lotniska zabierze was wynajęty szofer do hotelu. Można tam uczestniczyć w walce kogutów, spróbować jedynych w swoim rodzaju dań a dodatkowo zachwycić się w rytmie życia Filipińczyków, które jest szybkie, chaotyczne i czasem okropne.

- 3-7 dzień: Wyspa Mindoro. Przyjazd tam to przedsmak pięknych chwil spędzonych na łonie natury. Góry ukryte w dżungli i biała plaża z lazurową wodą. Z hotelu do centrum miasta Sabangu prowadzi ścieżka 10 minutowa przez dżungle. W dzień korzystanie z piaszczystej plaży a w nocy z mnóstwem emocji rozrywkowej. Warto poświęcić jeden dzień na odwiedzenie plaży White Beach. Można tam się wybrać tu- tukiem i spróbować bananów z grilla. Mindoro to idealne miejsce do nurkowania, a więc warto zwiedzić podwodny świat rafy koralowej. W ostatni 7 dzień przelot do Manili i następnie na inną wyspę.

- 7-13 dzień: Wyspa Boracay. Jednym słowem jest to raj dla duszy i ciała. Piękne palmy, plaża piaszczysta i lazurowe morze. Warto odpoczywać na plaży opalając się, zwiedzając okolice, kąpać w morzu i odpoczywać na hamaku z sokami owocowymi polecanymi przez sprzedawców. Najlepszy jest sok z papai i drinki. Jak nie lubicie całymi dniami relaksować się na plaży czy zwiedzając okolice, warto pobyć w barach okolicznych, wybrać się na masaż, zachód słońca czy nurkowanie. W tym miejscu jest wiele fajnych form do aktywnego wypoczynku. Każdy znajdzie coś dla siebie. A więc wybór pozostawiam wam.

- 13-14 dzień: Pożegnanie Filipin: powrót do Manili. Ostatnie zakupy i kolacja pożegnalna przy grillu filipińskim. Przekąski warto te popijać piwem Lion.

-14 dzień: Powrót: Przelot do Polski z przesiadką na jednym z europejskich lotnisk.

Najlepszą porą na wyjazd to od listopada do czerwca, czyli nasze zimne pory dnia, a tam upalne.

 

Hotele zaplanowane na trasie:

- Manila Hotel: 5 gwiazdkowy hotel z pięknym wyposażeniem wysokiej klasy wraz z dużym basenem.

- Coco Beach Island Resort : 4 gwiazdkowy Hotel na obszarze 20 hektarach. Miejsce ekologiczne i bardzo bajeczne.

- Boracay Beach Resort : 3 gwiazdkowy hotel, położony kilka minut od piaszczystej plaży.

 

Cena zawiera:

·      PRZELOTY LOTNICZE Warszawa - Manila, Manila - Warszawa

·      PRZELOTY LOTNICZE WEWNĘTRZNE Manila - Kalibo, Kalibo - Manila

·      ZAKWATEROWANIE ZE ŚNIADANIAMI 2 noce Manila, 4 noce Mindoro, 6 nocy Boracay

·      TRANSFERY WEWNĘTRZNE Wszystkie przejazdy na Filipinach (samochodem, statkiem, łodzią)

·      UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE KL 30.000 EUR, NW 15.000 PLN, bagaż 2.000 PLN.

·      ESCAPE BOX Zawiera Escape Book, czyli nasz samodzielnie pisany przewodnik z dokładnymi wskazówkami dotyczącymi Waszej podróży. Dodatkowo znajdziecie tam bilety i vouchery.

Cena nie zawiera:

- Wyżywienia – oprócz podanego w ofercie.