Menu

Plażowanie na Perle

Filipiny — Manila, Mindoro, Boracay

 

Filipiny mają wiele ciekawych plaż w swojej ofercie. Warto odwiedzić stolicę Filipin i poznać zwyczaje, historię i kulturę jej mieszkańców. Zobaczyć i cieszyć się krystaliczną wodą z piękną rafą koralową oraz odkryć tropikalne dżungle pełne dzikich i niesamowitych okazów roślin i zwierząt.

Oferta zachwyca:

- walkami kogutów na arenie

- zachodem słońca nad morzem Sulu

- zabiegami Spa na plaży z drinkiem w ręku

 

W skrócie plan podróży 11 dni:

- 1 dzień: Wylot na Filipiny. Pomiędzy lotem jedna przesiadka.

- 2-3 dzień Manila: Udanie się do hotelu przez prywatnego szofera. Stolica Filipin jest piękna. Miasto jest o cudnych barwach, ale także chaotyczne. Spacer po hiszpańskiej dzielnicy kolonijnej, gdzie klimat Filipin pozostał z dawnych lat. Można wybrać się na walkę kogutów lub zjeść coś w dobrej cenie.

- 3-10 dzień Wyspa Boracay: Wyspa ta to raj. Nie to samo co na pocztówce, czy katalogu. W Realu miejsce zjawiskowe. Palmy kokosowe kołysające się na białym piasku. Do tego Morze Sulu w odcieniach turkusów i lazury. Wyspę całą obtacza piękna dżungla. Na tych wakacjach możesz leżeć nad brzegiem morza w hamaku i pić sok z papai. Można wypoczywać na plaży, opalając się i kąpiąc w czystej tafli morza. Dodatkowo duży wybór przekąsek, drinków i muzyki. Warto korzystać z masażów, nurkowania czy kitesurfingu. Na sam wieczór polecany zachód słońca i przekąski w postaci owoców morza. Tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Nudzić na pewno się nie będziesz.

- 10 i 11 dzień powrót : Powrót do Manili, a następnie do Polski.

Najlepszą porą na wyjazd to od listopada do czerwca, czyli nasze zimne pory dnia.

 

Hotele zaplanowane na trasie to:

- Manila Hotel – 5 gwiazdkowy Hotel, czarujący. Do tego olbrzymi basen.

- Shangri la Boracay Resort & Spa – 5 gwiazdkowy hotel. Spokojny, klimatyczny i wnętrze jedyne w swoim rodzaju. Do tego odkryty basen.

 

Cena zawiera:

 

·      PRZELOTY LOTNICZE Warszawa - Manila, Manila - Warszawa

·      PRZELOTY LOTNICZE WEWNĘTRZNE Manila - Kalibo, Kalibo - Manila

·      ZAKWATEROWANIE ZE ŚNIADANIAMI1 noc Manila, 7 nocy Boracay

·      TRANSFERY WEWNĘTRZNE Wszystkie przejazdy na Filipinach (samochodem, statkiem, łodzią)

·      UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE KL 30.000 EUR, NW 15.000 PLN, bagaż 2.000 PLN.

·      ESCAPE BOX Zawiera Escape Book, czyli nasz samodzielnie pisany przewodnik z dokładnymi wskazówkami dotyczącymi Waszej podróży. Dodatkowo znajdziecie tam bilety i vouchery.
 

Cena nie zawiera:

- Wyżywienie – oprócz podane w ofercie.