Menu

PALAWAN: Hotel South Palms Resort

Hotel znajduje się na wyspie Panglao w odległości około 30 minut od lotniska Tagbilaran na sąsiedniej wyspie Bohol, która jest połączona mostkiem z Panglao.

Hotel znajduje się wśród tropików, ale nie daleko plaży. Ładna architektura wnętrza.

Plaża piaszczysta i delikatna a co najfajniejsze najdłuższa.

90 Pokoi rozmieszczonych w opcjach:

- Deluxe Garden View (36 pokoi) – 33 mpokój z dwoma pojedynczymi łóżkami. Znajduje się w głębi resortu z pięknym widoczkiem na ogród.

- Deluxe Pool View (20 pokoi) - 33 mpokój z dwoma pojedynczymi łóżkami lub łóżkiem typu king size. Pokoje są  z widokiem na basen.

- Deluxe Beachfront (25 pokoi) - 36 mpokój z dwoma pojedynczymi łóżkami lub łóżkiem typu king size. Pokojeoferowane są przy plaży.

- Premium Beachfront (6 pokoi) - 75 mpokój z dwoma pojedynczymi łóżkami lub łóżkiem typu king size. Dodatkowo znajduje się część dzienna, a wyposażenie o 40” telewizor, stację dokującą do Ipoda, deskę do prasowania i żelazko, szlafrok, a także oddzielny prysznic i wannę w łazience. Blisko plaży.

- Beach Villa (1 willa) - 70 m2 pokój z łóżkiem typu king size. Podobnie jak w Premium Beachfront posiada salon, telewizor duży, stację dokującą do Ipoda, deskę do prasowania i żelazko, szlafrok, oddzielny prysznic i wannę o nietypowym designie w łazience. Willa przy plaży.

- South Palms Villa (1 willa) - 112 mwilla posiada dwie sypialnie, w których znajduje się jedno łóżko typu king size, oraz dwa łóżka pojedyncze oraz nieduża sypialnia. Oprócz salonu willa posiada także jadalnię, a na wyposażeniu kuchenkę mikrofalową oraz duży telewizor, stację dokującą do Ipoda, deskę do prasowania i żelazko, szlafrok, oddzielny prysznic i wannę w łazience.

- Panglao Villa (1 willa) - 145 m2 willa składa się z dwóch sypialni, w których znajduje się jedno łóżko typu king size i dwa łóżka pojedyncze średnia sypialnia. Przed willom znajduje się jacuzzi. Z kolei we wnętrzu oprócz salonu jest jadalnia, a na wyposażeniu kuchenka mikrofalowa i spory telewizor, stacja dokująca do Ipoda, deska do prasowania i żelazko, szlafrok, oddzielny prysznic i w łazience.

Wyżywienie w formie śniadań lub 2 posiłki i 3 posiłki.

Internet bezprzewodowy na całym terenie Hotelu.